Profesionální make-up s Jančou Saidlovou

Jana Saidlová , 27letá vystudovaná architektka, která si plní sen díky svému talentu, který rozvíjí již od raného dětství.

Jako malá jsem si pořád něco malovala a pokreslila jsem každý prázdný papír. Když jsem se pak zbláznila do kosmetiky a make-upu, staly se mým plátnem obličeje kamarádek, známých a později i klientek.

Již sedm let je pro Janču vizážistika největší vášní a odráží se to také na spokojenosti klientek. Spolupracovat jsme spolu začaly teprve nedávno. Je to asi 6 měsíců od chvíle, kdy jsme vytvořili první společné fotografie pro krásnou Dominiku. Byla jsem tak nadšená z výsledných fotografií, že jsem Janču požádala, aby se stala jednou z mých vizážistek a ona souhlasila. Velice si toho vážím!

Baví mě pozorovat, jak dokáže make-up podtrhnout krásu, ale i změnit rysy obličeje. Největší radost mám však z reakcí žen, kterým mohu díky make-upu zvednout sebevědomí a vidím, jak se celé rozzáří a užívají si pohled do zrcadla.-  Jana Saidlová, profesionální make-up artist z Prahy

[masterslider alias = “ms-2”]

Certifikace a vybavení

Janča zdokonalila svůj talent pod vedením Make-up Institute Prague , kde se zúčastnila kurzu Basic Makeup. Má rekvalifikaci v oboru Vizážistika a barvové poradenství. Kromě denního a večerního make-upu vytvoří také dechberoucí svatební make-up. 

Nadále se vzdělávám na školeních jednotlivých profesionálních make-up značek a sleduji aktuální trendy.

V jejím kitu jsou zastoupeny profesionální značky make-up umělců jako Kryolan nebo Parisax. Mezi nejoblíbenější patří Nars, Too Faced, Makeup forever, Sephora a Estée Lauder.

Pokud nemáte dostatek financí na nákup těchto značkových výrobků pro vlastní potřebu, nemějte strach. Janča vám ráda poradí s výběrem kosmetiky z běžných drogerií.

Udělejte si radost a nechte si vytvořit okouzlující make-up

Máte-li zájem o profesionální make-up, který spolu následně zachytíme na fotografii, určitě mi napište a dohodneme termín.

Chcete-li se dozvědět více o Janče Saidlové nebo ji chcete kontaktovat osobně, použijte její profil na Facebooku a Instagramu .

Těšíme se na Vaše zprávy!

Vaše Nikol a Janča!

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..