Jsem Nikol, Vaše fotografka!

Narodila jsem se v Opavě, poctivě vystudovala střední i vysokou školu, přestěhovala se do Prahy, kde si již několikátým rokem plním své sny.

Ač jsem povahou spíše introvert, miluju lidi a jejich energii. Energii, kterou s nadšením zachycuji při focení. Proto je pro mě odměnou vidět jejich spokojený výraz při finálním výběru fotek. Jsou plní zdravého sebevědomí, vděčnosti a spokojenosti. DÍKY ZA TO!

Kromě fotografování se věnuji také tvorbě webových stránek, nově vznikajícímu projektu (zatím utajenému) a své práci, která mě živí.

Abych s Vámi mohla lépe pracovat, sem tam se postavím i před objektiv. Vzhledem k tomu, že se občas ráda předvádím, je to jeden ze způsobů, jak tuhle touhu uspokojit.

No, a když mám volný čas a chuť, tak si zacvičím jógu, zamedituju nebo si jdu zatančit. Díky těmto činnostem mám pak více energie pro Vás! A TO SE VYPLATÍ!

Kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat, popojeďte níže a využijte kontaktního formuláře.

Vaše Nikol

Fotografka Nikol Horáková

Moje motto

„Dalajláma řekl, že lidé byli stvoření k tomu, aby byli milováni, a věci k tomu, aby byly používány. Proto používám svůj foťák, abyste více milovali sami sebe a celý svět Vás obdivoval!“

Zajímá Vás něco?

Napište mi a můžeme si o tom popovídat 🙂

Souhlas s GDPR

8 + 7 =