portrétní fotografie

Fotím moderně, svěže, autenticky.

Buďte stylový 

Módní portrétní fotografie

Tyto portrétní fotografie jsou zaměřené na autentičnost vaší osoby a stylu oblékání. Vhodné pro kohokoliv, kdo má rád svůj osobitý styl, pro módní designéry i konkrétní značky.

Ráda vám poradím s výběrem konkrétních outfitů, které budou ideální na focení. V případě zájmu je možné domluvit si i vizážistku.

Cena je stanovena dle CENÍKU.

Letní princeznovské módní focení ve spolupráci s vizážistkou.
Módní portrét z kavárny

Zachyťte společné okamžiky

Rodinná fotografie

Portrétní fotografie zachycuje také jedinečné okamžiky u vás doma. Ať už pořádáte rodinnou oslavu, výlet nebo se vám narodil nový přírustek do rodiny, jsem tady pro vás.

Není nad to mít k ruce fotografa, který vystřídá jednoho z vás jako pravidelného ,,zachycovače,, radostných okamžiků. Nikdo pak na fotografie nebude chybět, a to je nejdůležitější. 🙂

Rodinné focení v pohodlí domova.

Buďte krásná 

Lady fotografie

Jste krásná! Nalíčená i nenalíčená. Ráda vám to dokážu při společném focení, kdy záleží zcela na vás, jestli bude s vizážistkou nebo bez ní. Focení je zaměřeno na ženskou krásu každého věku a podporu sebedůvěry. Tyto fotografie budou sloužit jako důkaz vaší vnitřní i vnější krásy.

Cena je stanovena dle CENÍKU.

Majitelka Proseccola a její business portrét

Nezapomenout na čtyřnoháče

Portrétní fotografie pro pejsky

Pro všechny slušně vychované čtyřnohé chlupáče, kteří závidí lidem bezva fotky.

Pokud je váš pejsek vycvičený a zvládne poslouchat, pak bude focení rychlé a plné povedených fotek. Pokud tomu tak není, bude nám to trvat déle, ale nebojte, poradíme si. 🙂

Cena je stanovena dle CENÍKU.

Galerie

objednejte si focení

Souhlas s GDPR

2 + 2 =